طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"

افراد نجات یافته از کشتار شهر عدرا در استان ریف دمشق سوریه، ابعاد جدیدی از جنایت های گروه های مسلح تروریست را در این شهر بر ملا کردند.
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم ؛  بیشتر ساکنان شهر عدرا در پی حمله گروه های مسلح به این شهر آواره شده اند، اما همچنان هزاران نفر از مردم شهر عدرا گروگان این گروه ها هستند. 

نبیل برکات یکی از نجات یافتگان از کشتار شهر عدرا که همه اعضای خانواده خود را از دست داده است، گفت:« تروریست ها پسر هفت سال و نیمه مرا مزدور خطاب می کردند. او از شدت گرسنگی، تشنگی و سرما گریه می کرد. او نمی گفت به من سلاح بدهید. او فقط غذا می خواست. او فقط گریه می کرد، اما اگر می توانست حرف بزند می گفت که به خاطر خدا مرا از اینجا خارج کنید. گناهش این بود که تروریست و تکفیری نبود و به همین علت او را کشتند.» 

احمد حِشمه معلم سوری در شهر عدرا که افراد مسلح همسر و دو فرزند کوچک او را به قتل رساندند، گفت:«تروریست ها از همان ابتدای ورود به شهر عدرا بریدن سر افراد را آغاز کردند.

 آنها سر جوانی به نام ابو زکی را که در همسایگی ما زندگی می کرد، قطع کردند و آنرا به سوی دفتر سازمان ملل در عدرا انداختند. زمانی که ارتش سوریه قصد داشت حملات خود را آغاز کند، تروریست ها از غیر نظامیان به عنوان سپر انسانی استفاده کردند. آنها برخی زنان را با خود به دوما بردند. تروریست ها زنان را برهنه از خیابانها عبور می دادند. زمانی که ارتش تلاش کرد وارد شهر شود، کودکان ما را از بالای ساختمان ها به پایین پرت می کردند.» 

پیرزنی سوری گفت:« ما برای شهدای خود مانند تازه دامادها جشن می گیریم و برای آنها پایکوبی می کنیم. ما به آنها احترام می گذاریم. اما اجساد تروریست ها مانند سگ های ولگرد در خیابانها افتاده است. خداوند تروریست ها و حامیان آنها را مجازات کند».
طبقه بندی: اخبار فرهنگی اجتماعی، اخبار سیاسی، جنگ نرم،
برچسب ها: جنایت وهابی، تکفیری، سگ دین، هیئت دیوانگان،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic