طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"

پس از مدت‌ها کشمکش میان آمریکا و روسیه، ادوارد اسنودن پیمانکار جنجالی سیا و آژانس امنیت ملی آمریکا، از روسیه پناهندگی گرفته تا اسنودن به برگ برنده پوتین تبدیل شود، و باز هم دستگاه دیپلماسی ما موضع انفعالی خود را در این مسائل نشان دهد.!
به گزارش گروه وبگردی عزم راسخ:  به نقل از باشگاه خبرنگران جوان،ماجرا از آنجا آغاز شد که "ادوارد اسنودن" پیمانکار پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا و سازمان سیا، در ماه ژوئن سال جاری میلادی از جاسوسی آمریکا از بسیاری کشورها و مقامات جهان پرده برداشت. این جاسوسی‌ها در قالب برنامه وسیع تحت عنوان پریزم (PRISM) از مردم سراسر جهان بویژه اروپا انجام شده است.


مردم بسیاری از کشورهای جهان در حمایت از اسنودن و مخالفت با نقض حریم خصوص توسط آمریکا، تظاهرات کردند.


بعد از این اقدام، وی شروع  به گرفتن پناهنده گی از بعضی کشور ها کرد.که بعد از سکوت دستگاه دیپلماسی کشورمان و ندادن پناهنده گی بعضی کشور ها به وی سر انجام روسیه به وی پناهنده گی یک ساله اطا کرد تا این مهره پرارزش را نزد خود نگه دارد.
پاسپورت روسی اسنودن در دست وکیلش.

این در حالی است که،تاکنون کشورهای غربی معاند، حتی به بی‌ارزش‌ترین چهره‌ها و مهره‌های سوخته سیاسی ضد ایرانی پناهندگی اعطا کرده و می‌کنند و از آن به عنوان توپخانه‌ای علیه جمهوری اسلامی بهره می‌گیرند و البته پس از تمام شدن تاریخ مصرفشان به گوشه‌ای پرتاب می‌کنند، اما وزارت خارجه کشورمان یک ماه و اندی فرصت داشت تا بر روی امواج پرونده اسنودن سوار شود و برای یکبار هم از حالت انفعالی خارج شود، اما نشد.

حال باید گفت موقعی که مسولان دیپلماسی کشور به نوه ملکه انگلیس میپرداختند معلوم نیست برنامه ای برای این افشاگر داشته اند یا نه؟؟؟!!!!!
طبقه بندی: روشنگری، جنگ نرم،
برچسب ها: اسنودن ایران، پناهنده گی در ایران، افشاگر امریکا، وزارت خارجه، ادوارد جووزف اسنودن،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic