طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 مرداد 1392 توسط سید رحمان هاشمی

کاشان امروز شاهد مشگلات عمرانی و زیر ساختی زیادی است که از جمله ان ها میتوان به کمبود اسفالت مناسب در سطح خیابان ها و کوچه ها  نام برد،که به یک مشگل جدی و کلافه کننده  برای راننده ها تبدیل شده!!خبرگزاری فارس: جاده مرگ در انتظار اعتباربه گزارش گروه اجتماعی عزم راسخ :در پی شکایت های گسترده مردم در سطح شهر در مورد  وجود دست انداز های نامتعارف در سطح اکثر خیابان ها و کوچه ها،و کمبود زیر ساخت ها و یا ناقص بودن ان ها این پایگاه اطلاع رسانی را بر ان داشت تا گزارشی نوشتاری از سطح شهر جمع اوری کرده که به نظر شما بازدید کننده محترم میرساند.

1:به جرات میتوان گفت که تقریبا تمامی کوچه های فرعی در کاشان فاقد اسفالت سالم و استاندارد بوده و اگر هم کوچه ای وجود داشته باشد که اسفالت ان سالم باشد بالاخره یا شرکت کاز یا شرکت اب و یا شرکت های پیمانکار فاظلاب ان را نابود میکنند و جالب این است که وقتی مراجعه میکنی برای اسفالت مجدد ان بعد از سه ماه اگر بیایند یا پارتی داشته باشی،حالاست که زمستان میایند که همه ی اسفالت خراب شود! یا کسی رو میفرستند که جوری اسفالت کند که فردا حوض ابی روبه روی خانه ات درست شود!! و یا بعد از یک ماه، تمام اسفالت کنده میشود!! و دو باره از اولش بدتر شود!.حتی اگر تمام این  ها که گفتم درست شود اگر بخواهند چاله های را پر کنند انقدر روی ان اسفالت میریزند که مثل کوه میشود، اگر از همه ی این حرف هابگزریم خنده دارتر این است که در یک جاده خراب که اگر با سرعت بیش از 15 کیلو متر حرکت کنی تمام وسیله ات داغون میشه،ناهمواری ایمنی میگزارند واقعا خنده دار است!!! واقعا چرا باید اینجور باشد؟ ایا اسفالت ندارید؟ایا بودجه ندارید؟ ایا متخصص ندارید؟ و یا ایا اصفهان به شما اجازه نمیدهد؟!!!چرا باید از اول فکر این کنده کاری ها را نمیکنید که تمام بودجه بیت المال را بکنید و دور بریزید؟امروز این شرکت و فردا فلان شرکت شروع به کنده کاری میکند چرا با هم هماهنگ نیستید؟چرا شهری مثل تهران و یا اصفهان و یا اهواز و غیره...شب هنگام کنده میشود فردای انشب اصلا مردم متوجه نمیشوند که این جا کنده شده است،چرا؟

( بلاخره انسان باید یا حواسش به جاده خراب  باشه یا راننده گی خودش که تصادف نکند؟؟؟!!!)

2:در کاشان که صنعتی ترین شهر در استان اصفهان و حتی در کشور است با این همه کارخانه و سابقه خود واقعا چرا نباید یک پل درست حسابی ، یک جاده بی عیب و نقص، یک دستگاه فرهنگی خوب، یک  پلیس کامل،یک کوچه با اصول کامل و یک مردم با فرهنگ بالاتر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3:یک پل وسط بلوار راوند برای بیمارستان بهشتی در ست کردند تا حالا اینقدر تریلی به زیرش گیر کرده و ادم مرده که باور کردنی نیست!!
یک پل درست کردند برای شهرک 22 بهمن اینقدر سادم به زیرش گیر کرد و مرد تا اخرش با اعتراض مردم اومدن درست کردن!!!!!چرا؟؟؟
بعد از کشته شدن چنین نفر در جاده کاشان مشهد اردهال حال بعد از چهار سال تازه داره دو بانده میشه که باید یک نفر غریبه تو این جاده در شب راننده گی کنه انوقت میفهمید چی درست کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا اصفهان پل دو طبقه داره ،کاشون تو یک پل ساده کشته میده؟؟؟

به خدا ای مسولیین مردم با وجود چنین مشگلاتی از نظام ناراحت میشوند و شاید حتی ناسزا گویند بیدار شوید!!!!!!!!!!!!!

مهمتر از همه:

در اخر باید از مردم هم خواست که لطفا هر کس خواست درب خانه خود را هنگام ساختن خانه اش 2 متر بالاتر از سطح کوچه نیاورد!!هرکس خواست برای خود ناهمواری در سطح عبور مردم درست نکند!! فاضلاب حیاط خود را در کوچه ول نکند!!روغن ماشین و متور و بنزین روی اسفالت نریزد!!زباله را داخل ظروف مخصوص قرار دهند که شیرابه ان خارج نشود و بوی بد به راه بیندازد،حتی اگر بعداز دو روز جمع کردند تازه اگر گربه یا سگ پاره نکند!!!به حقوق همسایه احترام بگزارید نه این که همیشه در حال دعوا برای محل زباله به هم فحش بدهید و روی درب و دیوار کوچه بنویسید:(لعنت بر پدر و مادرش هر که در اینجا اشغال بریزد)!!!

خلاصه تمامی این مسائل متوجه مسولین نیست باید اول خودمان را درست کنیم.

راستی مسولین میتوانند نظرات خود را جهت پاسخ به مردم بگزارند.................
طبقه بندی: روشنگری، پیام مدیر، اخبار فرهنگی اجتماعی، خبرهای گوناگون،
برچسب ها: مسولین کاشان، اسفالت خراب کاشان، فرهنگ مردم، پل دو طبقه در اصفهان، گوچه های کاشان، مردم معترض، شهرداری کاشان،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic