طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 تیر 1392 توسط سید رحمان هاشمی

امروزه شاهد این هستیم که مزار شهدای گمنام با گمنامی خود،مرکزی شده برای دلسوختگان و حاجت داران سراسر ایران در حالی که در دیگر جنگ های دنیا حتی شاید اثری هم از رزمنده های ان هاد نباشد، که این گمنامی یکی از دستاورد های دفاع مقدس است.
به گزارش گروه اجتماعی عزم راسخ: در کاشان بحمدالله قبور شهدای گمنام تقریبا در بیشتر روستا های بزرگ و مرکز خود کاشان خصوصا دانشگاه ها،میعاد گاه خوبی شده برای عاشقان و شیفته گان شهدا که تمامی ارزو ها و دلنوشته های خود را به انان عرضه کنند و جواب خود را بگیرند.

حتی جوانان نمیگزارند چراغ این زیارتگاه ها خاموش شود و همواره ارادت خود را به انان عرضه میدارند.تقریبا هر پنج شنبه زیارتگاه های شهدای گمنام و شهدای دیگر پر است از عاشقانی که برای زیارت انسان های از جنس امام عصر (عج) بر سر قبور ان ها حاضرند.

شهدا تمام راه رسیدن به مهدی را یک شبه پیمودند و در دامان ان حضرت جان به جان افرین تسلیم کردند.این است تمام ان رازی که ما را به سر قبور ان ها میکشاند.

اما متاسفانه برخی از انسان های غافل با ایجاد حرف های انحرافانه منجر به کج فهمی جوانان میشوند.میگویند:ان های که به جبهه رفتند مثل دیگر جنگ های سر تا سر دنیا به وظیفه خود عمل کرده و لایق چنین جایگاهی نیستند.!!!!!!! کجایند که ببینند یک استخوان بر گشته از مناطق جنگی هزار هزار دل از جوانان می برد ولی فقط زره ای خاک است...!! کجایند ببینند که شهید گمنام چگونه حاجات جوانان عاشق را نگفته اجابت میکنند.!!!! کجایند ببینند امثال محمد رضا تورجی زاده ها را ببینند که دختران و پسران جوان دعوا میکنند برای زیارت مزارشان!!!!1 و ..........هزاران مطالب دیگر که زبان و نوشتار از عاجز است.

اینها همه!!؟مگر غیر از این است که به صدای حل من ناس مولای شهیدشان لبیک گفتند؟ و همانند او جاودانه شدند.!؟
طبقه بندی: پیام مدیر، اخبار فرهنگی اجتماعی،
برچسب ها: گمنام، مهدی، قبور گمنام، یاران مهدی، شهدای گمنام، شهدای کاشان، ملاقات با مهدی، تورجی زاده و امام زمان،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات