طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ جمعه 31 خرداد 1392 توسط سید رحمان هاشمی

با کمی تامل در نتیجه انتخابات میتوان دریافت که انتخاب اقای روحانی توسط مردم، چندین مزیت پنهان را هم در پی داشت که به تشریح ان میپردازیم.به گزارش گروه سیاسی بصیرتی عزم راسخ: اگر کاندیدای دیگری غیر از اقای روحانی رئیس جمهور منتخب مردم میشد احتمال داشت که شرایطی که در زیر نام برده خواهد شد محقق نمیشد!.

1: به سناریوی امکان تقلب در انتخابات ایران که اخیرا توسط بعضی در داخل و خارج بیان میشد پایان داد و جای شک و شبهه ای دروغین برای بعضی خواص در داخل کشور باقی نگذاشت.

2:باعث به تکاپو افتادن بیشتر، بعضی اصلاحطلبان برای قدرت نمایی بیشتر در عرصه داخلی که حل مشگلات اقتصادی بود و در عرصه خارجی که مسئله هسته ای و روابط با امریکا را میتوان مثال زد، شد.

3:پایان دادن به تبلیغات های فراوان رسانه های غرب و پایان عمر سیاسی برای سران فتنه در داخل ایران شد.چون اقایان انتخابات ایران را قبول نداشتند، پس این انتخابات را هم نباید قبول میکردند، که .....!!!!!!

4:امید مردم به بهبود اوضاع اقتصادی توسط این دولت، خصوصا در اتفاقات روز های اول انتخاب ایشان در مورد افت قیمت بعضی کالاها.

5:درس عبرتی برای اصولگرایان شد که اتحاد یکی از رمزهای پیروزی بوده و خواهد بود.!

6:به پروژه های ضد اسلامی غرب و اسلام حراسی خصوصا  در راس ان روحانیت کمی پایان میدهد.


به امید خدا این رئیس جمهور هم دعا میکنیم مانند چند رئیس جمهور قبلی وقتی وارد پاستور میشود با کلی امید و مقبولیت وارد میشود ولی وقتی میرود با کلی هاشیه و حرف و حدیث کنار میرود، نباشد.!

واقعا چرا؟!

طبقه بندی: روشنگری، پیام مدیر، اخبار سیاسی، جنگ نرم،
برچسب ها: مزایای رئیس جمهور، روحانی، فتنه 88، تقلب در انتخابات، اوضاع اقتصادی، کاندیدا، حاشیه، پاستور، رسانه بیگانه، روابط با امریکا،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات