تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - نتیجه اختلافات غیر سازنده میان احزاب مختلف در پایان به ضرر کیست؟؟!!

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 خرداد 1392 توسط سید رحمان هاشمی

احزاب مختلف دارای لیست در انتخابات شورای شهر کاشان با دو دسته گی های غیر سازنده خود باعث عقب مانده گی زیر بنایی و فرهنگی کاشان میشوند.به گزارش سیاسی _ بصیزتی عزم راسخ: با ورود حضرت ایت الله نمازی نماینده رهبری و امام جمعه کاشان به این شهر فرزند ایت الله یثربی  امام جمعه فقید کاشان علیه ایشان موضع گرفته و ایشان را تهدید به ترک شهر کردند. و به ایشان اعلم کردند که با ایشان مبارزه کرده و وی را از همه صحنه های شهر خصوصا شورای شهر و انتخابات با ایشان به مبارزه جدی خواهد پرداخت.

 
تا اینکه در این دوره از این انتخابات شورای شهر پیشه رو هر کدام لیست خود را داده که متاسفانه میر سید محمد یثربی با اعمال نفوذ و استفاده از پول حاصل از متحد کردن احزاب مختلف از جمله اصلاح طلبان و جریان فتنه و ... و محبوبیت پدر فقید خود توانسته یک لیست تهیه کند و در انتخابات اعلام موجودیت کند فقط به گفته خودش برای زمین زدن ایت الله نمازی تلاش میکند!. این در حالی است که ایت الله نمازی با تشکیل ستاد های مردمی برای حمایت از ائتلاف اصولگرایان و پول اندک اما عزمی راسخ فقط برای خدمت به مردم جلو امده.

>امیدواریم این اختلافات در اخر مثل انتخابات مجلس شورای اسلامی به ضرر کاشان نشود و اعتماد از دست رفته مردم نسبت به مسولین کمتر شود!.
طبقه بندی: روشنگری، پیام مدیر، اخبار سیاسی، جنگ نرم،
برچسب ها: محمد یثربی، نمازی، اصولگرا، جریان فتنه، مردم، شوراها، کاشان،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  •