تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - معنی واقعی متحد کردن اینجاست!!

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 خرداد 1392 توسط سید رحمان هاشمی

ایت الله نمازی(حفظه الله) سبک سیاسی جدیدی را احیا کرد که کمتر کسی از عهده ان بر می امد.
به گزارش گروه سیاسی بصیرتی عزم راسخ: ایت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان توانسته ائتلافی از اصولگرایان را در کاشان راه اندازی کند و تمامی اصولگرایان را در ان گرد هم اورد که در نوع خود بسیار حرکت به جا ولازم بوده.

این در حالی است که انتخابات شورا ها نزدیک است که این کار موجب میشود که اسامی که اصولگرایان ارائه خواهد داد کاملا یک دست و متحد باشد و قدرت رای گیری ان ها نیز بالا خواهد رفت اما متاسفانه این در حالی است که بیشتر شهر ها و استان های کشور از عدم اتحاد این حزب ضربه های زیادی خوردند و هنوز هم برخی خواص بی بصیرت به لجبازی های سیاسی خود ادامه میدهندو باعث سرشکسته شدن این حزب بین مردم میشوند.

باید به این نکته هم اشاره کرد که حزب مقابل اصولگرا که رقابت اصلی را با این حزب در کاشان دارد(حزب حفظ توسه  و  پشرفت)  تقریبا توسط اقای محمد یثربی فرزند ایت الله سید مهدی یثربی امام جمعه فقید کاشان رهبری میشود. که بیشتر به نظر میرسد از نام و اسم و رسم ابوی خود سو ء استفاده میکند چون هیچگونه مقبولیت سیاسی در وی دیده نمیشود و از وی سوابق تیره گوناگونی در دست است که البته تمام این ها ریشه در کینه توزی در امام جمعه نشدن وی دارد!!!.

اینک انتخابات نزدیک است و مردم به لطف خدا از همه بیدار تر و اگاه تر شده اند و حتما فردی را هم برای شورای شهرشان و هم ریاست جمهوری انتخاب خواهند کرد که خون شهدا درا فراموش نکرده و از ولایت دفاع کند که این از مردم ولایت مدار کاشان انتظار میرود.

برچسب ها: نمازی کاشان شورا یثربی اتحاد سیاست بصیرت،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  •