تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - ناگفته های فتنه خنثی شده 92 !!! / ایا دوباره هم بعضی خواص سیاسی کشور بازی خوردند!!!!

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"چگونه فتنه جدید در حال شکل گرفتن بود؟ چه کسانی در حال به اصطلاح بازی خوردن از دشمن بودند؟!! 1. به گزارش گروه سیاسی بصیرتی عزم راسخ
 2. چندین نکته تاریک در بحث انتخابات و چند تحلیل سیاسی وجود دارد که میشود با استفاده از ان ها ناگفته هایی در مورد نقشه های پلید دشمن را اشکار ساخت و بیان کرد که چگونه دوباره برخی خواص بی بصیرت پازل دشمن را کامل کردندو به ایجاد حوادث جدیدی کمک کردند!:

  نکته1:بعضی از کارشکنی های عناصر دولت کنونی و اختلاف با سران مملکت از جمله اقای هاشمی و رهبر معظم انقلاب در عین خدمت گذاری دولت به مردم و داشتن اعتماد انها!!!

  نکته2: موضوع اعلام کاندیداتوری اقای مشایی توسط رئیس جمهور و حمایت های قانونی و غیر قانونی زیاد رئیس جمهور از وی با وجود گذشته تاریک رحیم مشایی و حاشیه های فراوان وی. این در حالی بود که  که بیشتر مردم عادی هم شک داشتند او توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شود!!!

  نکته3:در حالی که اقای مشایی و هاشمی ابراز میداشتند که هیچ نوع رابطه سیاسی با هم ندارند و حتی بر ضد هم بیانیه های مختلف صادر می کردند و دشمنی دیرین رئیس جمهور با وی را هم داشتیم در نتیجه کمتر کسی بطور قاطع نمیتوانست رابطه ای محکم بین این دو بیان کند که در اخربا مکاتبات سری ان ها با یک دیگر و همچنین اینکه در یک روز برای ثبت نام ریاست جمهوری رفتند تقریبا رابطه انها اشکار شده بود.!

  حالا شورای نگهبان قانون اساسی بود و دو کاندیدای خبر ساز و پر حاشیه یکی مورد حمایت قاطع ریاست جمهور و یکی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و کلی محبوبیت و غیره..... درست اینجا بود که دو تحلیل میشد انجام داد که از ان فتنه جدید روی میداد:

  1:
  اگر شورای نگهبان رای به عدم صلاحیت اقای مشایی می داد و اقای هاشمی تایید میشد انوقت رئیس جمهور ابراز میداشت که اقایان شورای نگهبان طرفدار اقای هاشمی هستند و این شورا زیر نفوذ و سیطره اقای هاشمی است(در سال 88 هم رئیس جمهور به دخالت فراوان هاشمی در امور مملکت اعتراض فراوان کرده بود) در این هنگام بیشتر رای به صندوق اقای هاشمی میرفت در نتیجه رئیس جمهور ناراحت از این تصمیم انتخابات را برگزار نمی کرد و شاید هم استفاء میداد وبا مجلس درگیر میشد و شروع میکرد به جوسازی در مردم و میگفت این انتخابات ازاد نیست در نتیجه نکات بالا و این تحلیل انتخابات به حاشیه میرفت و دچار فتنه جدید میشد.!

  2:
  این شورا اگر اقای هاشمی را تایید نمیکرد و مشایی رامورد تایید خود قرار میداد در این زمان کسانیکه که دستشان در فتنه88 برای مردم رو شده بود و دیگر توانایی داشتن مقام سیاسی را در کشور نداشتند شروع به اعتراض علیه نظام میکردند و شورای نگهبان را زیر سوال میبردند البته با کمک اقای هاشمی که بالاخره رئیس مجمع تشخیص است. که در این نتیجه دوباره طرفداران هاشمی فتنه جدیدی را به این بهانه ها درست میکردند و با یک بهانه تقریبا به جا علیه نظام میشدند. همچنین تایید صلاحیت اقای مشایی تقریبا با منطق و قانون جور نمیشد!


  در اخر نتایج نشان از رد صلاحیت هر دوی این نامزد ها بود!!! با این نکات و تحلیل ها قضاوت با شما(رد صلاحیت اقای هاشمی با وجود خدمات فراوان و با وجود بعضی انحرافات کاملا قانوی بوده). به نظر ما شورای نگهبان بهترین تصمیم را گرفت چون نه اقای هاشمی در سن و سالی بودند که بتوانند این مسولیت سنگین وفشرده ریاست را به عهده بگیرد(البته با برنده شدن احتمالی هاشمی راه برای دیگر فتنه گران هم شاید باز میشد) و نه اقای مشایی در جایگاه ریاست جمهوری یک مملکت اسلامی بود و اینها باز هم خواسته یا ناخواسته پازل دشمن را دوباره کامل کرده و به انها کمک کردند.
  در اخر با احترام از همه طرفداران این اسامی برده شده عذر خواسته و میگوییم که این نوشته کاملا مستند بوده و ساده نوشته شده تا شاید به بالا بردن بیشتر بصیرت سیاسی مردم کمک کنیم

برچسب ها: مشایی فتنه92 هاشمی بازی خورده دشمن داخلی شورا نگهبان رئیس جمهور تکرار بصیرت تحلیل،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

 • آسمان
 • ریش
 • ضایعات
 •