تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - ایا استراتژی غرب برای انتخابات آتی، کشاندن اغتشاشات به پیش از انتخابات است؟

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 توسط سید رحمان هاشمی


برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما دقایق پیش و با موضوع چرایی مهم بودن انتخابات ریاست جمهوری ایران برای دوست و دشمن آغاز شد.  برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب(چهارشنبه) با حضور محمد جواد لاریجانی آغاز شد.

این تحلیلگر و نظریه پرداز سیاسی در برنامه گفتگوی ویژه که از دقایقی پیش روی آنتن شبکه دو سیما رفت؛ چرایی مهم بودن انتخابات ریاست جمهوری برای دوست و دشمن نیز مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

بررسی شگردهای امپراتوری رسانه‌ای ضد ایرانی برای ایجاد فتنه انگیزی در انتخابات ریاست جمهوری و راه‌های تحقق حماسه سیاسی در جریان انتخابات آتی ریاست جمهوری از دیگر موضوعات مورد بررسی در این برنامه است.

مهم ترین محورهای سخنان جواد لاریجانی به شرح زیر است:

** انتخابات در جمهوری اسلامی مهم است، نطام ما بر سه رکن اساسی استوار است که حتی با رفراندوم هم قابل تغیی نیست، حکومت اسلامی، ولایت فقیه و رای مردم سه رکن اساسی است؛ اماذ هیچکدام از اینها آنقدر مهم نیست که نیاز به حماسه داشته باشد.

** در این انتخابات یک امر حیاتی مورد تهدید است و به همین دلیل ما نیازمند خلق حماسه هستیم.

** غرب بدنبال بر سرکار گذاشتن افراد سکولار با بچسب اسلامی در ایران است و این فعالیت از سال 76 بطور گسترده انجام شد و ماهیت اصلی آن در سال 88 خود را آشکار کرد که با تدبیر رهبری این فتنه خنثی شد و مردم حماسه ای را ایجاد کردند.

رهبری در فتنه 88، جلوی یک کودتای تمام عیار ایستاد و آن را شکست داد و تمامی وجوه ولایت فقیه در فتنه 88 به مردم نشان داده شد.

**ما در انتخابات 88 شاهد خیانت برخی نامزدها بودیم که منافع ملت ا به خطر انداخت اما غرب بعد از خنثی شدن این نقشه های خود نقشه های جدیدی دارند؛ استراتژی غرب برای انتخابات آتی، کشاندن اغتشاشات به پیش از انتخابات است.

**جمهوری اسلامی هم مبتنی بر اسلام هست و هم مبتنی بر دموکراسی که برای غبر بسیار خطرناک است و ما باید غبطه بخوریم که نتوانستیم مدل حکومت خود را بخوبی به دنیا برسانیم .

** حماسه در سال جاری، حماسه ای حقیقی و مبتنی بر بصیرت، تدبیر و تعقل است.

** نق زدن درباره صلاحیت کاندیداها از الان، نشانه های برنامه های دشمن است چراکه مقطع کنونی زمانی برای بحث درباره صلاحیت ها نیست و این ها نشانه توطئه دشمن است.

** مردم در انتخابات بیشتر از یک رای دارند و باید با بصیرت وارد شوند.طبقه بندی: پیام مدیر، اخبار سیاسی، جنگ نرم،
برچسب ها: انتخابات لاریجانی 92 اغتشاشات امریکا،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  •