تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - فضلی‌نژاد در آخرین دفاعیات از شکایت رحیم مشایی: "مشایی" از نظر فکری فراماسون است/ احتمال افشای فایل صوتی درباره فرقه مشائیه

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
ژوهشگر موسسه کیهان گفت: در آخرین جلسه بازپرسی ادله كافی به بازپرس پرونده ارائه کردم اما اگر دادسرا مبادرت به صدور كیفرخواست كند، شاه‌كلید اسنادم را به دادگاه ارائه می‌كنم. پیام فضلی‌نژاد" امروز برای ارائه آخرین دفاعیات خود درباره اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی با شكایت ریاست جمهوری در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و ٣٠ صفحه لایحه دفاعیه به همراه یك فایل صوتی از مشایی و اسناد مكتوب خود را به بازپرس شعبه ١٢ ارائه كرد.

پیام فضلی‌نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین جلسه دفاعیه خود گفت: این جلسه از ساعت 11 تا 13 امروز به طول انجامید که علی‌رغم اعلام علی اصغر حسینی، وکیل شخصی آقای اسفندیار رحیم‌مشایی، مبنی بر اینکه شخص وی شکایتی از پژوهشگر کیهان نداشته است، مطالعه اوراق پرونده، کذب بودن این ادعا را نشان داد.

وی ادامه داد: مشایی در مورخه 10 تیر 1391 نامه‌ای به معاون حقوقی رئیس‌جمهور نوشته‌ و در آن خواهان تعقیب کیفری اینجانب به اتهام نشر اکاذیب، ایراد افترا و تشویش اذهان عمومی به سبب نگارش مقاله "آیت‌الله علیه ماسون‌ها" شده‌اند که نامه مذکور در پرونده موجود است اما با همه این مستندات، وکیل شخصی رحیم‌مشایی در جریان همه اقدامات قضایی مشایی نیست.

پژوهشگر موسسه کیهان با تاکید بر اینکه "از نقطه‌نظر فكری، مشایی فراماسون است" تصریح کرد: در این جلسه انتقادات به روند دادرسی و تشریفات قضایی در حضور وکیل ریاست‌جمهوری به بازپرس منعکس شد؛ همچنین در این جلسه اسناد و ادله كافی به بازپرس ارائه شد، اما اگر دادسرا مبادرت به صدور كیفرخواست كند، شاه‌كلید اسنادم را به دادگاه ارائه میكنم.

فضلی نژاد افزود: این سند یك فایل صوتی ٢ ساعته شامل افشاگری تكان‌دهنده درباره فرقه مشائیه بوده اما هویت فرد افشاگر فعلا نزد من محفوظ است.

نویسنده کتاب "ارتش سری روشنفکران" درباره سرانجام این پرونده قضایی اظهار داشت: به خاطر پرهیز از شائبه‌های سیاسی و با توجه به اینکه روند رسیدگی به این پرونده نزدیک به ۲ سال طول کشیده است، به زعم من رای نهایی باید پیش از انتخابات انشاء شود.

وی افزود: از قوه قضائیه انتظار می‌رود که درباره این پرونده که ناظر بر فساد فکری رحیم مشایی است تا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تعیین تکلیف نهایی کند و پیش‌بینی من این است که اگر دادستانی تهران مبادرت به صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده به دادگاه بدوی کند، مشایی دادگاه را می‌بازد، همانطور که وی دادگاه کیهان را نیز باخت، علی‌رغم اینکه گفته بود اگر کیهان را محکوم نکنم مسلمان نیستم!

پژوهشگر موسسه كیهان گفت: اسناد ارائه شده به دادسرای فرهنگ و رسانه برای صدور قرار منع تعقیب اینجانب از حیث دلیل و مستندات كفایت می‌كند و در آخرین دفاع نیز یادآور شدم كه امیدوارم نتیجه رسیدگی فارغ از اینكه چه حكمی درباره بنده صادر می‌شود، برای افكار عمومی حكایت از یك بررسی جامع و منصفانه قضایی داشته باشد كما اینكه رای محكمه جمهوری اسلامی هرچه باشد، برای همه ما لازم‌الاتباع و محترم است.

فضلی‌نژاد تصریح کرد: مجموعا بیش از ٦٠ صفحه اسناد و ادله همراه ٢ لایحه دفاعیه در ٣ جلسه بازپرسی تقدیم دادسرا شده است.

نویسنده كتاب "ارتش سری روشنفكران" با بیان اینكه "همگرایی فكری با ماسون‌ها" با "عضویت در تشكیلات فراماسونری" فرق دارد، اظهار داشت: آنچه از ادله و قرائن و شواهد موجود برمی‌آید و من نیز برای بازپرس توضیح دادم این است كه "فرقه مشائیه تداعی‌گر یك گفتمان ناقص‌الخلقه ماسونی است" و البته این با عضویت لیدر آن در تشكیلات فراماسونری فرق دارد.

وی افزود: درباره عضویت مشایی در لژهای ماسونی تاریخ قضاوت خواهد كرد اما معتقدم مشایی در حد و اندازه‌ای نیست كه وی را داخل لژهای فراماسونری راه بدهند و این حلقه بیشتر نقش یك تبلیغات‌چی برای ایجاد بحران گفتمانی در ایران را دارد.

فضلی‌نژاد همچنین با انتقاد دوباره از روند دادرسی این پرونده گفت: تا صدور رای و اعلام تصمیم قضایی بازپرس، اجازه بیان جزییات روند تحقیقات مقدماتی پرونده را ندارم؛ هرچند به آن معترضم و امروز نیز به بازپرس محترم خاطر‌نشان کردم که مراتب اعتراض به دادستان محترم كل كشور كه حقیقتاً همواره دغدغه اجرای عدالت قضایی را دارند، منعكس خواهد شد.

گفتنی است؛ پیام فضلی‌نژاد در ٣ جلسه ١٠ آذر، ١٧ دی ١٣٩١ و جلسه امروز ٣١ فروردین ١٣٩٢ در شعبه ١٢ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه به دفاع از خود در برابر شكایت معاونت حقوقی ریاست جمهوری به اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی پرداخت. بدین ترتیب، بازپرس پرونده در روزهای آینده باید قرار قانونی درباره این پرونده را صادر كند.طبقه بندی: پیام مدیر، اخبار سیاسی، جنگ نرم، خبرهای گوناگون،
برچسب ها: مشایی انحراف شکایت دولت،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  •