تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ - رییس جمهور آینده باید فردی قوی و ولایت مدار باشد.

طراحی سایت


پایگاه اطلاع رسانی عزم راسخ
این جنگ جنگ اراده هاست،جنگ عزم های راسخ است."امام خامنه ای"
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 فروردین 1392 توسط سید رحمان هاشمی

حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: برای ریاست جمهوری به فردی قوی ولایت مدار و قاطع نیاز داریم که همه مشکلات سیاسی و اقتصادی را درک کند و مردم هم وظیفه دارند برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی تلاش کنند."آیت الله نوری همدانی" ظهر امروز در دیدار سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره)  که در دفتر معظم له برگزار شد، به تبیین شرایط حساس نظام اسلامی و وظیفه مردم و مسئولین در مقطع کنونی پرداختند.

*انتقاد از تعدد و تشتت نامزدها

آیت الله نوری همدانی با اشاره به  کاندیداتوری افراد مختلف برای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: نامزدهای انتخابات بنشینند و از میان خود کسی را که از همه بهتر و قوی تر است، انتخاب کنند چرا که این تشتت و تعدد  نامزد‌ها مانع از ایجاد حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری می‌شود.

 استاد خارج فقه حوزه علمیه قم، با اشاره به اوضاع حساس کشور خاطر نشان کرد: برای ریاست جمهوری به فردی قوی ولایت مدار و قاطع نیاز داریم که همه مشکلات سیاسی و اقتصادی را درک کند و همه مردم هم وظیفه دارند دست به دست هم برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی  تلاش نمایند.

حضرت آیت الله نوری همدانی وظیفه مردم در خلق این حماسه را مهم توصیف کردند و بیان داشتند: هرکس که تدین داشته باشد ایجاد این حماسه برای او وظیفه مهمی است که امیدواریم با عنایت خداوند و هوشیاری مردم بار دیگر مردم در این امتحان الهی سربلند بیرون بیایند.

وی خطاب به مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره)گفت: اسلام برای رشد و تعالی جامعه اسلامی با سه مقوله ظلم جهل و فقر مبارزه کرده است،و شما هم وظیفه دارید استعدادهای مردم را شناسایی و آن را شکوفا نمایید و هر چه می‌توانید با کار و تلاش فراوان مردم و جامعه را ا ز فقر ، نادانی و ظلم نجات دهید.
طبقه بندی: اخبار سیاسی،
برچسب ها: نوری همدانی، رئیس جمهور، آینده ایرانی،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • آسمان
  • ریش
  • ضایعات
  •